Vebinarai

Vebinarai

Nemokami vebinarai ir jų įrašai.

Gamybos valdymo ir tobulinimo vebinarų įrašai

Apribojimų teorijos (TOC) ir LEAN ekspertas Nerius Jasinavičius kartu su savo kolegomis – Lietuvos ir užsienio ekspertais – dalinasi įžvalgomis apie GAMYBOS VALDYMĄ IR TOBULINIMĄ. Tai pastoviai papildoma vebinarų biblioteka, kurios įrašus užsiregistravus galėsite žiūrėti nemokamai. Registruoti nariai taip pat gaus pakvietimus į būsimus gamybos vebinarus.

Projektų valdymo vebinarų įrašai

Apribojimų teorijos (TOC) ir LEAN ekspertas Nerius Jasinavičius kartu su savo kolegomis – Lietuvos ir užsienio ekspertais – dalinasi įžvalgomis apie PROJEKTŲ VALDYMĄ. Tai pastoviai papildoma vebinarų biblioteka, kurios įrašus užsiregistravus galėsite žiūrėti nemokamai. Registruoti nariai taip pat gaus pakvietimus į būsimus projektų valdymo vebinarus.

Ar reikalingas biudžetavimas nedideliam verslui?

Dažnai sulaukiu klausimų ar smulkiam verslui reikia biudžetų? Kiekvienų finansinių metų IV ketvirtį (dažniausiai rudenį) didžiųjų kompanijų beigi biudžetinių įstaigų įvairaus lygio vadovai (ir net eiliniai darbuotojai) pradeda kasmetinį ritualą, kuris vadinasi „BIUDŽETAVIMAS“. Šio kasmetinio ritualo metu draugai tampa priešais, priešai – draugais, išnaudojama daug energijos, kovojant už pardavimų bei išlaidų planus.

Kokius rodiklius turi stebėti verslo vadovas / savininkas?

Niekada nematytos energetinių išteklių kainos, pabrangusios žaliavos, sparčiai augančios paskolų palūkanos, „panikuojantys“ bankų ekonomistai, karpomos prognozės. Net ir didžiausi optimistai neabejoja, kad artėja didelė ekonominė recesija. Jeigu ekonominio klestėjimo laikais daugelis verslų galėjo sau leisti klysti, tai dabar kiekviena klaida gali tapti paskutine. Todėl labai svarbu, kad verslo vadovai / savininkai nešvaistytų savo laiko ir dėmesio nesvarbiems klausimams. Stebint įmonės (kaip ir žmogaus) sveikatą, LABAI SVARBU STEBĖTI TEISINGUS RODMENIS (RODIKLIUS).

Nepaprastai paprasta tiesa apie įspūdingus rezultatus

Vasarai pasibaigus, o metams jau spėjus stipriai įsikibti į antrąją savo pusę, PRISIMINKIME SAVUOSIUS TIKSLUS, kuriuos išsikėlėme pačioje metų pradžioje. Atgal pažvelgę tikriausiai randame save kurpiančius ir galiausiai pasiryžtančius ambicingiems metiniams planams, tačiau grąžindami žvilgsnį į dabartį neretai nusiviliame supratę, kad geriausiu atveju dabartiniai planai ankstesniuosius mena tik iš savųjų griaučių.
Taip mes dažnai „koreguojame“ savuosius tikslus, juos supaprastiname ieškodami kompromiso su realybės primetama gausa trikdžių, įsipareigojimų ir t.t.

Atsargų valdymo vebinarų įrašai

Apribojimų teorijos (TOC) ir LEAN ekspertas Nerius Jasinavičius dalinasi įžvalgomis apie ATSARGŲ VALDYMĄ. Tai pastoviai papildoma vebinarų biblioteka, kurios įrašus užsiregistravus galėsite žiūrėti nemokamai. Registruoti nariai taip pat gaus pakvietimus į būsimus atsargų valdymo vebinarus.

Scroll to Top
Scroll to Top