Knygos

"Nuo amato prie verslo. Pradžia"

Svarbiausias knygos tikslas – padėti verslo kūrėjams ir jo plėtotojams pasiekti savo verslo tikslų daug greičiau nei tą jie padarytų be mano pateiktų žinių ir įžvalgų. 

Apie knygą

Viso knygos rašymo metu galvojau knygą pavadinti „Verslas kaip laikrodis. Pradžia“, tačiau pačią knygos esmę perteikia pavadinimas „Nuo amato prie verslo. Pradžia“. Ir nors ne vienas rinkodaros specialistas man sakė, kad rinkodaros požiūriu tai neteisingas pavadinimas: „Kai turi įmonę jau 10 metų, tai jau visai ne amatas.“ Tačiau verslo brandą nulemia ne kiek įmonei metų, o kiek verslas priklauso nuo savininko. Jeigu savininką (gal tai jūs?) pašalintume keliems mėnesiams iš įmonės, ar ji toliau gyvuotų? Jeigu nebegyvuotų – tai ne verslas, o vis dar amatas. Štai todėl knygą ryžausi pavadinti „Nuo amato prie verslo“.  O „Pradžia“ todėl, kad šioje knygoje surašyti veiksmai – tai tik ledkalnio viršūnė, pirmas žingsnis kuriant visuomet klestinčią (ever flourishing) įmonę…

Aš visuomet buvau ir tebesu smulkiojo verslo fanatikas. Tikiu, kad Lietuvos ekonomikos ateitį laiduos ne stambieji užsienio verslai, o vietinis smulkusis ir vidutinis verslas. Štai kodėl daug laiko skiriu ne tik tam, kaip tobulinti procesus didelėse įmonėse, bet tam, kaip šiuolaikinius verslo efektyvumo metodus pritaikyti būtent smulkiajame ir vidutiniame versle. Tikiuosi, kad ši knyga padės jums (nes neužteks ją perskaityti, reikės ir pritaikyti) pasiekti savo versle geresnių rezultatų daug greičiau.

Svarbiausias šios knygos tikslas – padėti verslo kūrėjams ir jo plėtotojams pasiekti savo verslo tikslų daug greičiau nei tą jie padarytų be mano pateiktų žinių ir įžvalgų. Kiekvienas šios knygos skaitytojas turi išsikeltus individualius tikslus, o pritaikęs šioje knygoje pateiktus patarimus, išsiugdys reikiamus įgūdžius ir savo verslo tikslus pasieks daug greičiau. Taip pat tikiuosi, kad perskaitę šią knygą sužinosite kažką nauja ar sistematizuosite savo turimas žinias bei patirtį. Labai tikiuosi, kad knyga nebus nuobodi.”

Naudingas verslo gidas

Atsisiųskite Neriaus Jasinavičiaus knygos „Nuo Amato prie Verslo. Pradžia” I-ą dalį NEMOKAMAI ir sužinokite apie verslo tikslų formavimą, verslininko laiko skirstymą.

Jei negaunate šios knygos I dalies jūsų nurodytu el. pašto adresu, susisiekite su mumis el. paštu – nerius[eta]amver.lt.

Knyga "Nuo amato prie verslo. Pradžia"

Pirmoji detali verslo vystymo ir standartizavimo knyga smulkaus ir vidutinio verslo vadovams (ir ne tik!).

Autorius
Nerius Jasinavičius

Kursas "Nuo Amato prie Verslo"

Unikali verslo efektyvumo ir pelningumo didinimo programa vadovams.

Lektorius
Nerius Jasinavičius

Duis Aute Irure Dolor In Reprehenderit In Voluptate Velit

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur

Written By
Steven Bell

Sunt In Culpa Qui Officia Deserunt Mollit Anim Id Est Et Cu

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

Written By
Steven Bell

Quis nostrud exercitation ullamco laboris nisaQuis Nostrud

Quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat nulla pariatur eli

Written By
Steven Bell
Scroll to Top
Scroll to Top